روشن شدن چراغ گیربکس تیگو 5

این خودرو یعنی تیگو 5 از شرکت چری نیازمند مراقبت و توجه بیشتر مخصوصا در بخش گیربکس است و اگر سرویس های دوره ای این خودرو به صورت منظم انجام نشود در مدت کوتاهی هزینه های سنگینی بر دوش شما قرار می دهد ، در این نوشته از وب سایت گیربکس باز به مهم ترین علل روشن چراغ گیربکس این خودرو می پردازیم.

 

روشن شدن چراغ گیربکس تیگو 5

 

طبق تجربه تیم فنی تعمیرگاه تعمیر گیربکس تیگو 5 زمانی که این چراغ روشن می شود می تواند دلایل زیادی داشته باشد اما مهم ترین دلیل ها برای روشن شدن چراغ گیربکس را برای شما بازگو می کنیم و بهتر است شما مالک گرامی این را بدانید که روشن شدن چراغ گیربکس نشانه ایراد در سیستم گیربکس شماست و باید فورا برای رفع آن به تعمیرگاه مراجه کنید.

 

اولین مورد بحث کمبود سطح روغن گیربکس اتوماتیک خودرو می باشد که اگر این مورد اتفاق بیفتد منجربه روشن شدن چراغ گیربکس می شود.

دومین مورد مجدد مربوط به بحث روغن گیربکس است یعنی کثیف بودن روغن گیربکس اتوماتیک که خود به تنها می تواند یکی از علل روشن شدن چراغ گیربکس تیگو 5 باشد.

سومین دلیل مربوط به قطعات داخلی گیربکس شماست و باید گیربکس برای تعمیرات اساسی باز شود تا قطعات معیوب تعویض شده و مشکل گیربکس اتوماتیک خودرو شما رفع شود.

البته لازم به ذکر است که برخی اوقات دلایل دیگر هم در این ایراد دخیل هستند و باید توسط تعمیرکار گیربکس اتوماتیک بررسی و عیب یابی شود که باید این مورد را جدی بگیرید تا هزینه زیادی روی دست شما قرار ندهد.

توصیه مهندس خسروی از تعمیرگاه گیربکس باز به شما مالک خودرو تیگو 5 این است که در صورت مواجه با این ایراد یعنی روشن شدن چراغ گیربکس این خودرو جدا از رانندگی خودداری کنید و بلافاصله با یک تعمیرگاه متخصص در زمینه گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید تا گیربکس خودرو شما آسیب بیشتری نبیند.

 

نکته پایانی اینکه موارد بالا صرفا توضیحات مختصر برای آشنایی شما کاربران عزیز وب سایت گیربکس باز با علل احتمالی این ایراد در گیربکس خودرو تیگو 5 است و برای جستجو و عیب یابی دقیق حتما باید به تعمیرگاه مراجعه کرده و این ایراد را با متخصص این امر در میان بگذارید ، اگر شما مالک یک خودرو تیگو فایو هستید و برای مطالعه این محتوا وارد وب سایت ما شده اید این امکان برای شما فراهم شده است که با تماس با تعمیرگاه از خدمات مشاوره و عیب یابی رایگان استفاده کنید.

5/5 - (4 نظر)